راهنماي سايت

اين سايت، از دو بخش عمده تشكيل شده است:

1.بخش اول از سمت راست، نمایش حدیث است. افراد مي توانند به دلخواه حديث مورد نظرخود را به مدير وب سايت ارسال كنند تا در این قسمت قرار گيرد.

در منوي بخش ها مواردي از قبيل موارد ذيل به چشم مي خورد: معرفي گروه علوم قرآن و حديث كه شامل معرفي تاريخچه ي گروه، بيوگرافي اساتيد واعضاي هيئت علمي و همچنين مدير گروه، تاليفات آنان و... مي باشد.

در قسمت ليست دروس سه مقطع، كليه دروس و واحدهاي درسی كه دانشجویان سه مقطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري در طول سال های تحصيلي مي گذرانند، ذكر شده است.

در قسمت همايش ها و گردهمايي ها به معرفي همايش ها و نشستهاي تخصصي كه در داخل و خارج از كشور برگزار خواهد شد را قرار خواهيم  داد.

در قسمت منابع علوم قرآني و منابع علوم حديث تمام منابعي كه براي اين دو گرايش مهم هستند ذكر شده اعم از منابع مرجع ، نرم افزارها ، سازمان ها و مراكز آموزشي كه در اين حوزه موضوعي فعاليت مي كنند و....

در قسمت انجمن علمي گروه به معرفي انجمن علمي گروه پرداخته خواهد شد و همچنين فعاليت هاي علمي و پژوهشي آنان را خواهيم ديد و آدرس وبلاگ اين انجمن هم در اين بخش ذكر خواهد شد.

منابع آزمون هاي ارشد و دكتري در قسمت مربوطه ديده مي شود.

در قسمت "ساير كتابخانه ها"، ليستي از كتابخانه هايي كه در اين حوزه موضوعي منابعي را در اختيار دارند را خواهيم ديد و مي توان از همين قسمت به اين كتابخانه ها متصل شد.

در منوي مستشرقين و خاورشناسان، شما با صاحبنظران اين حوزه آشنا مي شوید.

در منوي راهنماي آموزشي سايت، نحوه ي ايجاد يك وب سايت و مواردي مشابه به شما آموزش داده مي شود.

معرفي كتاب را در بخش مربوطه مي توان ديد.

معرفي مراكز حديث در همين قسمت مي توان ديد.

منوي اخبار جديد را مي توانيد در قسمت سمت چپ وبسايت مشاهده كنيد كه هر گونه خبري چه در داخل از كشور يا در خارج از كشور در اين قسمت قرار گرفته مي شود

معرفي محدثان در قسمت چپ وب سايت مشاهده مي شود.

2. بخش دوم سايت، منوهايی هستند که در بالاي وب سایت آمده اند. مواردي مانند:

در قسمت راهنماي سايت مواردي از قبيل: "درباره ما" كه اطلاعاتی در مورد طراحان وبسايت و اهداف وبسايت ارائه مي دهد، راهنماي استفاده از سايت، نقشه سايت، راهنماي آموزشي سايت و سوالات متداول سایت بيان شده است.

بخش "ارتباط با ما" شامل ارتباط با گروه و ارتباط با اساتيد است كه در این بخش، اطلاعاتي در مورد نحوه ارسال نظرات و برقراری تماس با اساتيد و گروه بيان شده است.

پيوندهاي مفيد شامل متصل شدن به سايت دانشگاه فردوسي مشهد،‌ كتابخانه مركزي دانشگاه فردوسي مشهد، معرفي طرح امين و طرح غدير دانشگاه ، معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي اسلامي ، معرفي سازمان ها و كتابخانه هاي مهم ، توانايي اتصال به درگاه پرسش و پاسخ پرسمان ، معرفي خبرگزاري ها و روزنامه ها، ليست دانشگاه هاي كشور، معرفي بانك صوت و فيلم مذهبي به نام ياسين مديا؛ مي باشد.

از طریق بخش ارسال نظرات مي توانید با طراحان وب سايت يا مدير وب سايت ارتباط برقرار كنید.

در قسمت جستجو در وب مي توانيد جستجويي را در سطح وب تجربه كنيد كه براي جلوگيري از صرف وقت زياد جهت رفتن به صفحات موتورهاي جستجو؛ اين امكان در وبسايت گذاشته شده است.

در بخش آلبوم تصاوير مي توانید تصاوير همايش ها و نشست ها وكارگاه ها را مشاهده كنید.

دو منوي انگليسي و فارسي هم اين امكان را ایجاد می کند که صفحه ي اصلي وبسايت را به زبان انگليسي و فارسي مشاهده كنید.

براي عضويت در سايت، لازم است نام كاربري و كلمه عبور مورد نظر خود را تعيين كنيد و از آن پس با نام كاربري و كلمه عبور خود، از مطالب سايت استفاده نماييد.

منتظر نظرات شما دوستان عزيز هستيم و اميدواريم كه مطالب اين سايت، در رفع نيازهاي علمي و پژوهشي شما مفيد واقع شود. 

2436 :تعداد دفعات بازیدQuranHadith

jadidtarin_Hamayeshha_logo_smallجدیدترین خبرها


بخش ها


ورود مدير سايت
 مشكل در ورود به سيستم؟

Home Page | About us | Contact us | Site Map 
©2008 Ferdowsi University Of Mashhad.